Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8975
Stary 17.03.2013, 13:22
Dla zainteresowanych,od rana czynne kilka okienek z biletami i o dziwo cały czas ruch w kasie.

Także kto nie ma a nie chce stać w kolejkach przed meczem niech kupi sobie wcześniej.
Odpowiedz cytując