Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62763
Stary 17.03.2013, 12:18
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszą kolejkę, sponsoruje literka Z, jak Zubas.

Trela to jest ogór! Mak też, łaski bez. Zawsze chciałem Zubasa i Przybeckiego.
Byli za grosze, było ich brać. Teraz to nas nie stać. Kosztują grube melony, a z resztą pyta już o nich PSG.
Istotnie - kolejny b.fajny występ Z.
On jest tylko wypożyczony do PGE na pół roku, nigdzie nie znalazłem z czy z opcją pierwokupu i za ile. Jeśli nie to może Łotysze (Daugava Ryga) nie będą chcieli kroci.
Odpowiedz cytując