Dariook napisał(a):

Dzisiejszą kolejkę, sponsoruje literka Z, jak Zubas.
Trela to jest ogór! Mak też, łaski bez. Zawsze chciałem Zubasa i Przybeckiego.
Byli za grosze, było ich brać. Teraz to nas nie stać. Kosztują grube melony, a z resztą pyta już o nich PSG.
|
Istotnie - kolejny b.fajny występ Z.
On jest tylko wypożyczony do PGE na pół roku, nigdzie nie znalazłem z czy z opcją pierwokupu i za ile. Jeśli nie to może Łotysze (Daugava Ryga) nie będą chcieli kroci.