Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23032
Stary 17.03.2013, 12:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Po ostatniej dyskusji Kołtonia z Stokowcem widać, że nawet dziennikarze prywatnie z nim się spotykają. Jeszcze jak zaprzeczał...żenada. Stokowiec palnoł to w nerwach, pewnie normalnie by nigdy o tym nawet nie pisnoł.
Całe nasze piłkarskie środowisko to jedna wielka klika. Jedni przychodzą inni odchodzą ale lody kręci się zawsze.
Człowieku, całe szczęście mam Cię w ... ignorowanych. Weź się udaj ponownie do szkoły bo ciężko czyta się wypociny takiego nieuka i ignoranta.

Odpowiedz cytując