Dariook napisał(a):

Po ostatniej dyskusji Kołtonia z Stokowcem widać, że nawet dziennikarze prywatnie z nim się spotykają. Jeszcze jak zaprzeczał...żenada. Stokowiec palnoł to w nerwach, pewnie normalnie by nigdy o tym nawet nie pisnoł.
Całe nasze piłkarskie środowisko to jedna wielka klika. Jedni przychodzą inni odchodzą ale lody kręci się zawsze.
|
Człowieku, całe szczęście mam Cię w ... ignorowanych. Weź się udaj ponownie do szkoły bo ciężko czyta się wypociny takiego nieuka i ignoranta.