Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 17.03.2013, 05:08
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak można mieć jakieś wątpliwości co do tego nazwiska. Nawałka zrobił zespół z pół piłkarzy, większość nazwisk nic nie znaczyła w piłce, to on odbudował Gancarczyka, przez moment zrobił piłkarza z Bonina. Podczas jego pobytu Danch, czy Kwiek osiągnęli życiowy poziom. To pod jego okiem niechciani piłkarze jak Magiera czy Mączyński zaczęli tak grac,że wielu widziałaby ich ponownie w Wiśle.
To on uratował budżet Górnika wprowadzając Milika do składu, również dzięki niemu Górnik sprzedał za kupę forsy takich piłkarzy jak Siokorski czy Jeż którzy już na polskich boiskach nie zagrali tak jak w Zabrzu. Również on wprowadzał Nakoulme który grał tak że nawet kluby z Francji widziałoby go w składzie.
Prawy pomocnik Olkowski również został wprowadzony do ekstraklasy przez Nawałkę, jeszcze nie tak dawno mocno starali się o niego działacze Lecha, podobno też my.

Jak patrze na skład Górniak to jest zespół o śmiesznie słabych personaliach, to tylko i wyłącznie zasługa trenera, że teraz przeżywają rozczarowanie związane z tym że wysiadają z wyścigu o mistrzostwo polski. Niby miał czas na zbudowanie drużyny i te sprawy tylko polecam zwrócić uwagę na to że w Górniku też ciągle dochodzilo do roszad a to wyciągnęli mu Banasia, Bonina, Sikorskiego, Jeża, Milika. Za każdym razem potrafił sobie poradzić. To jest zespół, który straszy w ataku Łuczakiem.

Czy Adam Nawałka ściągnął chociaż jednego wyróżniającego się albo solidnego ligowe piłkarza z Estraklasy ? Nie on ciągle musi borykać się z tym aby odubdowac jakiegoś upadłego piłkarza, wprowadzić kogoś do seniorskiej piłki a to świadczy o jego klasie. Teraz podjął się np zadaniu odbudowania Jelienia ponownie wyciągnął rękę do Bonina itd.
Nie wiem jak ten sezon potoczy się dalej dla Górnika być może upadną jeszcze niżej, a to nie zmieni mojego stosunku do tego trenera. Po prostu gdzieś to wszystko musiało pęknąć, nie da się wygrać ligi tylko przygotowaniem fizycznym i organizacją gry. Trzeba mieć jeszcze piłkarzy.
Już miałem napisać, że może akurat Nawałka miał szczęście, że przyszło apogeum bla,bla,bla...i olśniło mnie Sikorskim.
Bramki Sikorskiego, nie mogły być dziełem przypadku. Nawałka to czarodziej

A tak na serio. Ten nowy stadion co im budują to też zasługa Nawałki ?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 17.03.2013 o godz. 05:22.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując