emjot napisał(a):

Trelę to myśmy już tu mieli i puściliśmy za free lub półdarmo
podobnie jak Maków
|
Dzisiejszą kolejkę, sponsoruje literka Z, jak Zubas.
Trela to jest ogór! Mak też, łaski bez. Zawsze chciałem Zubasa i Przybeckiego.
Byli za grosze, było ich brać. Teraz to nas nie stać. Kosztują grube melony, a z resztą pyta już o nich PSG.