Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 17.03.2013, 01:42
To cale KSW, to niezla komedia...skad oni biora tych "fighterow"? Ten gruzin czy czeczen, to mial chyba jakiegos niedozywionego, czeskiego studenta i w dodatku o malo co, a skonczyloby sie tragedia. Wielka zenada, a nie MMA.
Odpowiedz cytując