Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 16.03.2013, 22:21
ale tak jest ze wszystkimi wynalazkami polskiej myśli szkoleniowej:


- trenerowi daje się trochę czasu, dużo zaufania i przeciętnych piłkarzy zmotywowanych do jakiegoś sukcesu (choćby żeby odejść do Hanoweru)
- trener z PMS ćwiczy najprostsze warianty taktyczne rozpoczynając od ćwiczenia gry defensywnej a potem wprowadzając kilka sposobów rozegrania piłki w ataku.
- pierwsze pół roku pracy powoduje, że druzyna się zgrywa, zaczyna grać zespołowo, co wystarcza do gry i zwycięstwa z każdym prawie w tej ekstraklasie
- gracze nabywają pewności siebie, powielają schematy, wygrywają, jeden czy drugi piłkarz, ktory prosto kopnął piłkę zostaje ogłoszony talentem dziesięciolecia i odchodzi, najlepiej gdzieś na zachód
- drużyna zdobywa wicemistrzostwo, albo podczas kryzysu Wisły czy Legii mistrzostwo Polski a trener zostaje ogłoszony geniuszem podczas gdy jest tylko szczęśliwym strażakiem
- wszyscy już widzą jak ta drużyna gra i ze w zasadzie ma tylko dwa, trzy schematy
- drużyna zaczyna przegrywać a trener i jego kibice zostaje sprowadzony na ziemię

Nawałka, Lenczyk, czasami Smuda, Michniewicz, Probierz, itd....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując