|
Stawki 50-100 zł za godzinę w tej branży to chyba nie jest nic niespotykanego nawet w Polsce (prawie dekadę temu informatycy z Lufthansy Systems w Niemczech przy wynajmie do innych koncernów pykali takie stawki tylko, że w euro), ale poszukiwanie dobrego webmastera do projektu w ten sposób na forum piłkarskim to dla mnie absolutne novum. Znam aktualny przypadek wypożyczenia kilku zdolnych chłopaków z topowej firmy do TVN na 2 miesiące. Nie wiem jak dokładnie wygląda ta umowa godzinowo, ale z tego co mówili to stówkę na godzinę dostaną i to z ładną nadwiązką. Nigdy nie pracowałem w tej branży, więc opieram się tutaj wyłącznie na informacjach "ze słyszenia".
PS. Na spotkaniu nowej platformy podobała mi się jedna wypowiedź: "Alleluja i do pracy!" Oby ziściła się.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.03.2013 o godz. 20:37.
|