Dariook napisał(a):

Ale wy jesteście naiwni.
To już chyba 20 zawodnik, którego Wisła powinna ściągnąć. Były Maki, Rybickie, Trele,Pazdany, Kwieki,Jankowskie, Demjany, ostatnio Kijanskasy a teraz Przybedzkie...Aż nie mogę się doczekać, kto teraz u.......i gwiazdkę w Canal+.
|
Trelę to myśmy już tu mieli i puściliśmy za free lub półdarmo
podobnie jak Maków