Myślisz że tak łatwo zostać gwiazdą w Polsce? Gdyby tak było to właśnie dużo ludzi z umiejętnościami by przyjeżdżało żeby się wypromować a dlaczego tego nie robią? Bo w Polskiej lidze jeszcze łatwiej zostać szrotem z zagranicy niż gwiazdą... A co pomyślą sobie w takim Hanowerze jeśli ich zawodnik zagra w 20 spotkaniach w Polsce i strzeli 3 gole? Że się nie nadaję i co najwyżej może liczyć na kolejne wypożyczenie...