Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15001
Stary 16.03.2013, 17:56
huberix napisał(a):Wyświetl post
Lain Ramsay jest dobry . Australijczyk, alternatywa dla Meliksona. Nie mam więcej pomysłów na razie bo Wisłą kasy nei ma, ale dziwi mnie jedno, tak trudno znaleźć napastnika który dużo strzela Albo nie dałoby sie wypożyczyc na sezon piłkarza z Niemiec, lub Anglii Chodzi oczywiście o jakiegoś bardzo młodego którego klub chce wypożyczyć by sie gdzieś ograł. Ten przyjdzie do ligi Polskiej bo będzie wiedział jaka ta liga jest i że łatwo w niej zostać gwiazdą jak się umie przyjmować piłkę i podawać.
Myślisz że tak łatwo zostać gwiazdą w Polsce? Gdyby tak było to właśnie dużo ludzi z umiejętnościami by przyjeżdżało żeby się wypromować a dlaczego tego nie robią? Bo w Polskiej lidze jeszcze łatwiej zostać szrotem z zagranicy niż gwiazdą... A co pomyślą sobie w takim Hanowerze jeśli ich zawodnik zagra w 20 spotkaniach w Polsce i strzeli 3 gole? Że się nie nadaję i co najwyżej może liczyć na kolejne wypożyczenie...
Odpowiedz cytując