Dariook napisał(a):

|
Jeśli zatrudnienie studenta z ogłoszenia nazywasz ofensywą marketingową, to nie mam więcej pytań.
|
Piszesz tylko po to żeby się do czegoś przyczepić bo nie rozumiem sensu Twojego postu. Umieszczenie w nim nazwiska Bednarz idealnie wkleja się w to co dzieję się na tym forum. (Wnioskuje, że już obwiniasz Bednarza za dokonanie przyszłego wyboru bo inaczej nie potrafię tego zinterpretować.
Jeśli byłby to nawet ktoś po studiach czy w trakcie czy ma to jakie kol wiek znaczenie ? Chyba, że wyobrażasz sobie w te pracy gościa po 50.... w końcu doświadczony.