Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62759
Stary 16.03.2013, 16:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
obawiam sie że cena za Przybeckiego jest już kosmiczna.Pewnie do Bundesligi wyjedzie jak Sobiech czy Milik.

Przybeckiego trzeba było sprowadzić jak grał w Ruchu Radzionków i nie kosztował wiele.Szkoda że go wtedy nasi Skauci nie wypatrzyli....
A dlaczego nie Barcelona?

W Bundeslidze powoli frajerzy sie kurczą. Pozostaje coraz mniej klubów, które nie sparzyły się na naszych talentach. Po Dortmundzkim boomie, przyszedł krach, wszystko wróci niebawem do normy.

Turcja, Niemcy...kto następny? No chyba tylko już pozostaje kierunek wschodni.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.03.2013 o godz. 16:39.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując