AYALA napisał(a):

obawiam sie że cena za Przybeckiego jest już kosmiczna.Pewnie do Bundesligi wyjedzie jak Sobiech czy Milik.
Przybeckiego trzeba było sprowadzić jak grał w Ruchu Radzionków i nie kosztował wiele.Szkoda że go wtedy nasi Skauci nie wypatrzyli....
|
A dlaczego nie Barcelona?
W Bundeslidze powoli frajerzy sie kurczą. Pozostaje coraz mniej klubów, które nie sparzyły się na naszych talentach. Po Dortmundzkim boomie, przyszedł krach, wszystko wróci niebawem do normy.
Turcja, Niemcy...kto następny? No chyba tylko już pozostaje kierunek wschodni.