|
Szpeniu, jak sam przyznał jest urzędasem, na jednym etacie opierdala się z naszych podatków, a że ma w ch.j czasu wolnego (co widać po aktywności w necie - choć to zapewne akurat jego urzędowe obowiązki siać propagandę) to sobie jeszcze firmę z żoną założył. I taki buc ludzi kuźwa będzie pouczał.
To mnie w Naszym Kraju właśnie najbardziej denerwuje, takie sk...yny nadęte wobec innych którzy rodzinki vel znajomków na stanowiskach nie mają.
|