Szpen napisał(a):

|
8k dałby, 16k to duża przesada. takie stawki to dla backend czy programowania w dot necie. zresztą, kto zatrudnia grafika na etat? chyba tylko agencje interaktywne, które mają kilkanaście projektów w miesiącu. wtedy im się to opłaca
|
stary - mimo, że obracam się w środowisku programistów to jeszcze nie słyszałem, żeby dotnetowiec zarabiał 16k. pm, kierownik - w konkretnej firmie może i trafi na taką robotę, ale nie zwykły programista - przynajmniej tak wynika z moich wiadomości. mówię tu o krakowskim rynku pracy, bo z mało znam ludzi z innych miast.