Szpen napisał(a):

|
nazywaj to sobie jak chcesz. wyciągaj sens, nie formę.
|
Sens jest taki że warto inwestować w siebie aby mieć szanse jakkolwiek funkcjonować w tym kraju dla reszt to co najwyżej egzystencja na minimum aby przeżyć ?
dobrze podsumowałem ?
