Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21904
Stary 16.03.2013, 15:05
Szpeniu proponowałbym zacząć od nauki czytania ze zrozumieniem.Gdzie ja napisałem, że klepie w biedę? W Polsce może tak by było, za granicą tak nie jest.I W TYM JEST ....A PROBLEM.Naprawdę sporo ludzi nie ma ambicji bycia "światowcami", chciało by zostać w Polsce- nawet pracując za "marne 12 brutto w carefurze"

Straszny prostak z ciebie, naprawdę.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.03.2013 o godz. 15:08.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/