|
Szpeniu proponowałbym zacząć od nauki czytania ze zrozumieniem.Gdzie ja napisałem, że klepie w biedę? W Polsce może tak by było, za granicą tak nie jest.I W TYM JEST ....A PROBLEM.Naprawdę sporo ludzi nie ma ambicji bycia "światowcami", chciało by zostać w Polsce- nawet pracując za "marne 12 brutto w carefurze"
Straszny prostak z ciebie, naprawdę.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.03.2013 o godz. 15:08.
|