Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21901
Stary 16.03.2013, 14:35
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
To jest znamienne ze nalogowi narzekacze sa zwykle najslabiej przygotowani do funkcji na ktorych zarabia sie powazne pieniadze.
Oczywiscie, swietna edukacja nie gwarantuje jeszcze godnych zarobkow (w dodatku w tak biednym kraju jak Polska) ale... minimum przyzwoitosci nakazuje spojrzec czasami krytycznie na siebie.
dokładnie tak , ale każdy funkcjonuje w pewnym otoczeniu a nam chodzi aby przeciętny Kowalski miał za swoja nawet prosta prace odpowiednia płace i wtedy będziemy mówić czy żyje się nam dobrze czy źle, nie mieszkamy w Afryce tylko Europie i dążmy do standardów zachodni-europejskich
alejasienieznam