Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62758
Stary 16.03.2013, 14:19
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post

PS. Przybecki był w 2011 r. do wzięcia za grosze z Ruchu Radzionków, każdy kto wówczas śledził pierwszą ligę mógł widzieć że wyraźnie przerastał tą ligę umiejętnościami. Potem przyszła ciężka kontuzja, ale jak widać piłkarz się odbudował i gra coraz lepiej. Niestety u nas nie tylko scouting, ale także sama obserwacja takiej 1 ligi nie funkcjonuje. Rok wcześniej do Śląska (za darmo) trafił z 1 ligi Sobota, który także był gwiazdą tej ligi (strzelił jako pomocnik 11 bramek i został odkryciem 1 ligi).
Tak naprawdę, to cholera wie. Nie masz absolutnej pewności, że ci zawodnicy nie byli w kręgu zainteresowań naszych wspaniałych scout'ów, może nawet padły jakieś wstępne oferty czy zapytania. Pamiętaj, że w tamtych sezonach Wisła miała (przynajmniej na papierze) naprawdę mocny i wyrównany skład, więc teoretycznie ciężej byłoby się do niego przebić młodemu Polakowi - nawet 'gwieździe' 1-ej Ligi. Zawodnicy, którzy mieli być potencjalnym wzmocnieniem doskonale zdawali sobie z tego sprawę.

Natomiast teraz sytuacja jest kompletnie inna, więc skrajnym idiotyzmem byłoby zignorowanie rynku 1-ej Ligi i mam nadzieję, że klub w jakimś stopniu monitoruje te rozgrywki.
Odpowiedz cytując