Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21899
Stary 16.03.2013, 14:13
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
To jest znamienne ze nalogowi narzekacze sa zwykle najslabiej przygotowani do funkcji na ktorych zarabia sie powazne pieniadze.
Oczywiscie, swietna edukacja nie gwarantuje jeszcze godnych zarobkow (w dodatku w tak biednym kraju jak Polska) ale... minimum przyzwoitosci nakazuje spojrzec czasami krytycznie na siebie.

Pabo84, co zrobiles dla siebie by moc walczyc o ten godny zarobek? Jakas szkola/studia? Jakies jezyki? Co zrobiles?
Ciężki kierunek na państwowej uczelni , 2 języki, setki godzin na zajęciach klinicznych, ale to jeszcze mało.Niestety trzeba będzie w siebie włożyć ok 30 tyś na specjalistyczne kursy i ok 4 lat nauki a pózniej cały czas być na bieżąco
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.03.2013 o godz. 14:20.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/