Watts napisał(a):

|
Zdrowy rozsądek pokazuje, że jedno z drugim ma niewiele wspólnego.
|
hmm,
Dzis widzimy wiecej tego jak wielka niekompetencja jest u wladzy w Wisle SSA.
Ja moge sie domyslac ze klub kiedys nie byl lepiej zarzadzany niz obecnie.
Chlop mial calkiem przyzwoita kariere, gral przeciw najlepszym, zarobil sporo.
Co czekaloby go w Wisle? Gra co roku o LM (buhehe) i Zdzisek Kapka w tle?
To co bylo z UCHE rozkladam na rowno miedzy nasz zarzad, zawodnika, managera.
Jestem daleki od tego aby w jakikolwiek sposob pisac o "chujku" czy "strzyzeniu trawy zebami".
Wnioskuje po tym jak potoczyly sie drogi Wisly i Kalu jestem gotowy stwierdzic ze to nigeryjczyk jest wiekszym profesjonalista.
Uwazam ze Ty rowniez nie chcialbys grac w rozjebanej od srodka Wisle przeciw Ruchowi Radzonkow majac mozliwosc wystepu przeciw n.p: Betisowi.