Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8361
Stary 16.03.2013, 14:01
Watts napisał(a):Wyświetl post
Zdrowy rozsądek pokazuje, że jedno z drugim ma niewiele wspólnego.
hmm,

Dzis widzimy wiecej tego jak wielka niekompetencja jest u wladzy w Wisle SSA.

Ja moge sie domyslac ze klub kiedys nie byl lepiej zarzadzany niz obecnie.

Chlop mial calkiem przyzwoita kariere, gral przeciw najlepszym, zarobil sporo.

Co czekaloby go w Wisle? Gra co roku o LM (buhehe) i Zdzisek Kapka w tle?

To co bylo z UCHE rozkladam na rowno miedzy nasz zarzad, zawodnika, managera.

Jestem daleki od tego aby w jakikolwiek sposob pisac o "chujku" czy "strzyzeniu trawy zebami".

Wnioskuje po tym jak potoczyly sie drogi Wisly i Kalu jestem gotowy stwierdzic ze to nigeryjczyk jest wiekszym profesjonalista.

Uwazam ze Ty rowniez nie chcialbys grac w rozjebanej od srodka Wisle przeciw Ruchowi Radzonkow majac mozliwosc wystepu przeciw n.p: Betisowi.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując