Cytat:
|
szukam web front end developera, daje 50-100 zl za godzine w zależności od umiejętbności. Umiesz? Nie umiesz. Trzeba było się uczyć i kształcić to bys zarabiał i nie pierdzielił takich bzdur. Skończ tracić czas na narzekanie, tylko weź się za siebie, a wszystko będzie dobrze.
|
To jest znamienne ze nalogowi narzekacze sa zwykle najslabiej przygotowani do funkcji na ktorych zarabia sie powazne pieniadze.
Oczywiscie, swietna edukacja nie gwarantuje jeszcze godnych zarobkow (w dodatku w tak biednym kraju jak Polska) ale... minimum przyzwoitosci nakazuje spojrzec czasami krytycznie na siebie.
Pabo84, co zrobiles dla siebie by moc walczyc o ten godny zarobek? Jakas szkola/studia? Jakies jezyki? Co zrobiles?