Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, niedziela 17 marca, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
28
16.03.2013, 13:43
Jeden z kluczowych meczów tej rundy. Zwycięstwo umocni naszą pozycję w pierwszej dziesiątce tabeli, przegrana zepchnie z powrotem w rejony 12. miejsca. Jeśli marzymy o walce o ligowe podium, musimy ten mecz wygrać.
www.zlamacsport.blog.pl
- sport w obiektywnej analizie
inspektor erektor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do inspektor erektor
Znajdź inne posty napisane przez inspektor erektor