Szpen napisał(a):

|
szukam web front end developera, daje 50-100 zl za godzine w zależności od umiejętbności. Umiesz? Nie umiesz. Trzeba było się uczyć i kształcić to bys zarabiał i nie pierdzielił takich bzdur. Skończ tracić czas na narzekanie, tylko weź się za siebie, a wszystko będzie dobrze.
|
Twoja firma to jakaś organizacja charytatywna? Bo standardowe zarobki FED-a w Polsce to 35-40 zł za godzinę i to już takie raczej z górnej półki. Fakt, pieniądze nie do pogardzenia (i zgadzam się - uczcie się!), ale stówę za godzinę to z kosmosu wziąłeś.