|
Nawiązując spowrotem do akademii, Wisła prędzej czy później będzie musiała mieć akademię bo inne kluby będą budować i wywoływać presję. Wiśle na razie wystarczy zrobić ładne zaplecze treningowe, przynajmniej żeby boisko jakieś ładne zrobili, najlepiej za miastem, i niech Wisełka ściągnie skautów którzy znają się na rzeczy i szukać, a nie że Wisła raz na rok organizuje akcje, CHESZ GRAĆ W WIŚLE, PRZYJEDŹ I SPRAWDŹ SIĘ. Wiadomo,że nie każdemu młodemu zawodnikowi który jest dobry nie uda się w kilka dni pokazać czy jest czegoś wart. Ściągnąć skautów lepszych , a nie słabych jakich mamy. np.Cleber ( wiem już nie jest) ale wzięli go za skauta jak on nie ma nic o tym pojęcia
|