Szpen napisał(a):

|
tobie to juz się wszystko w głowie poprzestawiało. całe szczęście, że takich oszołomów jak ty, jest może 20% w Polsce. Boże chroń nas przed takimi frustratami.
|
oj Szpeniu aleś Ty sie agresywny zrobił, a przecież reprezentujesz Partie Miłości