Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21889
Stary 16.03.2013, 10:02
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Panie, mnie też to boli, bo by godnie zarabiać trzeba szukać pieniędzy za granicą
szukam web front end developera, daje 50-100 zl za godzine w zależności od umiejętbności. Umiesz? Nie umiesz. Trzeba było się uczyć i kształcić to bys zarabiał i nie pierdzielił takich bzdur. Skończ tracić czas na narzekanie, tylko weź się za siebie, a wszystko będzie dobrze.



AYALA napisał(a):Wyświetl post
obawiam sie jednak ze Cudak władzy nie odda,jest nie do ruszenia a jak juz by sie coś działo to poprosi Włodka Putina o bratnia pomoc
tobie to juz się wszystko w głowie poprzestawiało. całe szczęście, że takich oszołomów jak ty, jest może 20% w Polsce. Boże chroń nas przed takimi frustratami.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 16.03.2013 o godz. 10:07.