Wyświetl pojedynczy post
manager1906
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Mazowsze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21887
Stary 16.03.2013, 09:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Słyszeliście o Platformie Oszukanych? Podobno lemingi już się na niej nie mieszczą.

A cudak przyzwyczaił się do tego że hasło "bij Tuska" jest w modzie . Bardzo ciekawy jestem czy jak go na kupie gnoju wywiozą to też się do smrodu przyzwyczai.
Powinno być Oburzonych*
Tutaj trochę o tym, sorry za źródło wis.la/g5c18

Lwy Północy może przyjdą. Brawo, a Tusk sobie pochlebia, że chcemy obalić premiera, my chcemy obalić system.
Ostatnio edytowane przez manager1906 : 16.03.2013 o godz. 09:13.