Drozd napisał(a):

Słyszeliście o Platformie Oszukanych? Podobno lemingi już się na niej nie mieszczą.
A cudak przyzwyczaił się do tego że hasło "bij Tuska" jest w modzie . Bardzo ciekawy jestem czy jak go na kupie gnoju wywiozą to też się do smrodu przyzwyczai.
|
Powinno być Oburzonych*

Tutaj trochę o tym, sorry za źródło
wis.la/g5c18
Lwy Północy może przyjdą. Brawo, a Tusk sobie pochlebia, że chcemy obalić premiera, my chcemy obalić system.