Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 15.03.2013, 23:57
Wolfy wszystko ok. Mam obawy jednak o motywację. Piłkarze/Kopacze(nie potrzebne skreśl) mają motywacją wywołaną czym? Moim skromnym zdaniem i mogę się mylić, totalną klapą w poprzedniej rundzie. Taka sytuacja nawet lenia na budowie by zmotywowała. Mam nadzieję że ostatnie sukcesy w PP i meczu z Polonią+ nie przegrane mecze w tej rundzie nie doprowadzą do samozadowolenia, czyli spadku motywacji. Dobry trener w takim momencie powinien umieć wpłynąć na zawodników, uświadamiając ich że jeśli nie utrzymają zaangażowania dostaną kolejny oklep. Zaznaczę że to są moje przemyślenia a nie osobiste zdanie. Na temat tej ligi ciężko mi cokolwiek powiedzieć
Odpowiedz cytując