Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.03.2013, 23:31
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Ameryki nie odkryję, ale na plus liczy się Kuli wpajanie naszym asom do głów gry na siebie. Próbują tej krótkiej piłki, ściany, klepania.

Po tym, jak Probeiro wymyślił, aby jedyną rozumiejącą się parę boiskową (Ivica & Maor) rozdzielić, każdego z nich obdarowywując jednym skrzydłem (przeciwległym - do kompletu) i każąc im czyhać na kontry niczym złe licho w sitowiu, to już spora poprawa. Kierunek dobry, ale czasu nie wystarczy. Ciśnienie na sukces, czyli pazerność + niecierpliwość.

Możemy co najwyżej wynajmować efektowny lokal, własnego domu nie zbudujemy nigdy.
O ogrodzie zapomnijmy.
Brutalna prawda jest taka, że Kulawik kupił sobie spokój do następnego remisu/porażki. Pewnie połowa mózgów już liczy punkty straty do Legii, są nawet jednostki które kombinują ile Sikorski musi strzelić, żeby korona króla strzelców była nasza. Wiec jak nie wygramy - będzie dramat.

Już czytałem że Pogoń jest ultra-słaba, tak jak gdybyśmy my rozdawali karty w lidze.

Za Kulawika widać jakiś pomysł na grę. Z naciskiem na słowo "jakiś" - faktycznie, w stosunku do "polskiego Guardioli" postęp jest niesamowity, normalnie oaza na pustyni.

Tak czy siak - tu nie ma czego budować. Wystarczy spojrzeć ilu zawodnikom kończą się kontrakty i w jakim są wieku. Po sezonie odchodzi większość pierwszego składu, w dodatku - raczej na emeryturę. Cokolwiek Kulawik stworzy - za trzy miesiące przestanie istnieć.

Wystarczy spojrzeć kogo ściąga Łysa Pała żeby się domyślać, w jakim kierunku to wszystko zmierza...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.03.2013 o godz. 00:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując