|
Widze uprawiamy propagande, jak tu sukces przekłuc w porazke...jeszcze pare tygodni i obwieszczone zostanie swiatu, ze to dzieki Kaczynskiemu z budżetu UE dostaniemy tyle ile dostaniemy...idxcie na jakis kurs do Pana Tadeusza to moze w tych propagandowych bzdurach osiagniecie taka perfekcje, że PiS dostanie w nastepnych wyborach ponad 50% głosów i będzie git
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
|