Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21881
Stary 15.03.2013, 21:58
Słyszeliście o Platformie Oszukanych? Podobno lemingi już się na niej nie mieszczą.

A cudak przyzwyczaił się do tego że hasło "bij Tuska" jest w modzie . Bardzo ciekawy jestem czy jak go na kupie gnoju wywiozą to też się do smrodu przyzwyczai.
Hej Nasz TS !!