|
Panie, mnie też to boli, bo by godnie zarabiać trzeba szukać pieniędzy za granicą, a autentycznie naprawdę nie chcę się stąd ruszać- przede wszystkim ze względu na rodzinę- bo tą ma się jedn,ą jak i na Polskę, Polki, Polaków.Zwyczajnie najlepiej się wsród nich czuję.
Niestety doceniony mogę być jedynie za granicą.
....a przysięgam, że gdybym dorwał jednego z tych "pie*** Polskość zostań Europejczykiem" bym ....a rozszarpał.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.03.2013 o godz. 21:39.
|