Nie ma co myśleć o rozgrywkach europejskich, bo w tym momencie nie tam jest nasze miejsce
Powinniśmy grać na maxa, czy to liga, czy Puchar Polski. I starać się zdobyć ten puchar, żeby jakoś ten słaby sezon uratować i dopisać coś sobie do osiągnięć (oprócz zaszczczytnego 12 (?) miejsca).
Celem powinno być samo wygranie pucharu, a nie myślenie o Europie. To ewentualnie będzie miły dodatek do pucharu (albo tylko niepotrzebne koszty)
