Watts napisał(a):

Chęć utworzenia takiego stanowiska to bardzo pozytywna informacja. Cieszą również wysokie wymagania.Na pewno od przyjścia pana Kozioła poprawie uległo przedstawianie Wisły w mediach. Pogłoski na temat "ofensywy" marketingowej to chyba nie żart. Cieszy, że klub zamierza zrobić postęp na tym polu.