Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62755
Stary 15.03.2013, 12:22
No i to jest ten ból brak jakiejkolwiek logiki u nas.

Przybecki zapewne u nas by przepadł, dodatkowo on przeszedł dość poważna kontuzję u nas zapewne postawili by na nim krzyżyk a tu proszę doleczyli chłopa i nie widać aby kontuzja mu zaszkodziła.

A rzeczywistość dalej nam odjeżdza:

http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...luminense.html

Legia będzie wspólpracować z Fluminense.
Ostatnio edytowane przez borys : 15.03.2013 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując