No i to jest ten ból brak jakiejkolwiek logiki u nas.
Przybecki zapewne u nas by przepadł, dodatkowo on przeszedł dość poważna kontuzję u nas zapewne postawili by na nim krzyżyk a tu proszę doleczyli chłopa i nie widać aby kontuzja mu zaszkodziła.
A rzeczywistość dalej nam odjeżdza:
http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...luminense.html
Legia będzie wspólpracować z Fluminense.