Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62753
Stary 15.03.2013, 10:51
Wiesz co, myślę, że Wszołek to poprostu się boi wyjechać jak Jodłowiec i być może przyjął by to jako taki "bezpieczny awans"*.

*Wiem, że jesteśmy duzo nizej niż Polonia i mamy swoje problemy ale zakup kilku zawodników byłby czytelnym sygnałem, wracamy tam gdzie byliśmy przed lata.

Ja nie pisze, że Wisła miała by pomóc Królowi, Cupiał by miał - natychmiastowym zastrzykiem pieniędzy za wymienionych przez Ciebie zawodników. Skoro chce nas odbudowac to ma własnie okazje zrobić to po kosztach. Pomysł z oddaniem naszych graczy niezły. Król idiota nie jest ale ma nóż na gardle.

P.S Taka ciekawostka o Przybeckim powiązana z nami:

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ny_164521.html
Odpowiedz cytując