Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
ecostafic
Member
Od: 11.2010
Offline
#
11
14.03.2013, 23:33
Chlopie pisz z duzej litery nazwy klubow bo razi w oczy na maksa ...
ecostafic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ecostafic
Znajdź inne posty napisane przez ecostafic