Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2474
Stary 14.03.2013, 23:24
Dokładnie, wczoraj wkręcałem "T-mobile gol" czy co takiego program 20 minut. 12 minut o legii, 4 o lechu, 2 minuty o spadkowiczach, O wiśle, śląsku , lechii i reszcie po 10 sekund . "wszyscy kochamy stolicę i tvn "
Odpowiedz cytując