Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: wrocław
Offline
#
2474
14.03.2013, 23:24
Dokładnie, wczoraj wkręcałem "T-mobile gol" czy co takiego program 20 minut. 12 minut o legii, 4 o lechu, 2 minuty o spadkowiczach, O wiśle, śląsku , lechii i reszcie po 10 sekund
. "wszyscy kochamy stolicę i tvn "
remeks11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do remeks11
Znajdź inne posty napisane przez remeks11