zim zum napisał(a):

|
Faktycznie jest mocna. Od jakiegoś czasu broni Kuciak, wcześniej Mucha. W międzyczasie pojawiały się wynalazki typu Antolović i Skaba. Żaden z tych zawodników nie był oszlifowany przez L.
|
Uwielbiam, kiedy za komentowanie biorą się ludzie kompetentni inaczej.
Kowalewski, Stanev, Boruc, Fabiańki, Szczęsny, Mucha, Kuciak. Na przestrzeni kilkunastu lat siedmiu reprezentantów swoich krajów i (obiektywnie) najlepszych bramkarzy ekstraklasy w swoim okresie (minus Szczęsny, bo jego za szybko wyłowił Arsenal).
Czyli selekcję mają niezłą. Szkolenie zresztą też. Nie bez powodu Dowhań miał propozycje z zagranicy (m. in. Arsenalu).
Jeżeli kojarzysz temat tak do czterech lat wstecz, to może lepiej nie zabieraj głosu?