Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62750
Stary 14.03.2013, 22:22
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie jest mocna. Od jakiegoś czasu broni Kuciak, wcześniej Mucha. W międzyczasie pojawiały się wynalazki typu Antolović i Skaba. Żaden z tych zawodników nie był oszlifowany przez L.
Uwielbiam, kiedy za komentowanie biorą się ludzie kompetentni inaczej.

Kowalewski, Stanev, Boruc, Fabiańki, Szczęsny, Mucha, Kuciak. Na przestrzeni kilkunastu lat siedmiu reprezentantów swoich krajów i (obiektywnie) najlepszych bramkarzy ekstraklasy w swoim okresie (minus Szczęsny, bo jego za szybko wyłowił Arsenal).

Czyli selekcję mają niezłą. Szkolenie zresztą też. Nie bez powodu Dowhań miał propozycje z zagranicy (m. in. Arsenalu).

Jeżeli kojarzysz temat tak do czterech lat wstecz, to może lepiej nie zabieraj głosu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 15:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując