wislak2214 napisał(a):

|
... Co powiedziała szanowna pani Matczak? Miejmy nadzieję , że marzenie pani kierownik o tym , że Legia będzie mistrzem Polski się spełni.... .....
|
No i co? Zwykła kurtuazja.
wislak2214 napisał(a):

|
Dzisiaj pna Godlewski zauważa ucieszony , że wszystko wskazuje na to , że ostatni mecz PP odbędzie się w Warszawie.....
|
No i co? Chodzi przecież o stadion narodowy, a nie Legii.