borys napisał(a):

|
Widze kolega z Torunia, coś wiecej o tym Kamińskim z perspektywy lokalnej?
|
Nie jestem obecnie blisko Elany Toruń, ale z tego co słyszałem to Kamiński ma przebłyski i jest to niewątpliwie materiał na dobrego bramkarza. Potrzeba mu jednak na pewno stabilizacji i dobrego treningu. Czy w Wiśle ma na to szansę? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.
Nie wiem niestety nic na temat Kamila od strony mentalnej, a chyba to jest najważniejsze u młodych zawodników. Jeśli uda mi się czegoś dowiedzieć na pewno wrzuce tu informację.