Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62748
Stary 14.03.2013, 17:45
borys napisał(a):Wyświetl post
Widze kolega z Torunia, coś wiecej o tym Kamińskim z perspektywy lokalnej?
Nie jestem obecnie blisko Elany Toruń, ale z tego co słyszałem to Kamiński ma przebłyski i jest to niewątpliwie materiał na dobrego bramkarza. Potrzeba mu jednak na pewno stabilizacji i dobrego treningu. Czy w Wiśle ma na to szansę? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Nie wiem niestety nic na temat Kamila od strony mentalnej, a chyba to jest najważniejsze u młodych zawodników. Jeśli uda mi się czegoś dowiedzieć na pewno wrzuce tu informację.

Odpowiedz cytując