|
witam Panowie.
planuje zapisać się na siłkę w celu zrobienia sobie rzeźby ciała,nie chce pakować żeby się rozrastać.
trenuje piłkę nożna od 16 lat zawodowo,że tak powiem czyli treningi co najmniej 4 razy w tygodniu.
na treningach mamy jakieś tam wstawki mocy i siły,ale ja chciałbym osiągnąć idealną sylwetkę.
parę lat temu miałem niedowagę mimo,że potrafiłem jeść dwa obiady dziennie,ale moja przemiana materii brała nad tym wszystkim górę.teraz kiedy dobiłem do idealnej tak mi się wydaje wagi jak na mój wzrost 177 , 71 kg chciałbym właśnie ładnie wyrzeźbić sobie mięśnie.Chodzi mi głównie o klatkę piersiową,ręce i plecy bo nogi mam umięśnione.
Prośba moja do osób zorientowanych o poradę w kwestii ćwiczeń jakie mógłbym wykonywać aby takową rzeźbę wytrenować ewentualnie jakimi odżywkami się żywić,ale od razu mówię że nie obchodzi mnie żadne białko,kreatyna itp. Byłbym bardzo wdzięczny.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|