Jacek sprowadził tutaj Frederiksena i wmawiał, że jest lepszy niż ten Brazylijczyk rekomendowany przez Probierza. A ten chłopak grał w STANACH oraz był w wielkiej akademii legii więc czemu go nie brać? Fajne CV, Jacek szrot lubi a nóż opowiada fajne żarty i poprawi atmosfere w drużynie. Przecież nasze transfery od jakiegoś czasu to parodia i sabotaż więc czego tutaj oczekiwać
