|
W stanach grał w Conecticut Soccer League (Liga stanowa? tam sie gra 9 meczy w rundzie/sezonie?)
Jesli jest tak jak pisze killzone to w ME Legii nie zagrał.
Pozniej była Elana Toruń (II Liga) 8 meczy 7 w I składzie, 10 bramek straconych w tych meczach.
Chłopak 20 lat. Filip Kurto 21 lat.
WTF?
|