Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62742
Stary 14.03.2013, 16:12
W stanach grał w Conecticut Soccer League (Liga stanowa? tam sie gra 9 meczy w rundzie/sezonie?)
Jesli jest tak jak pisze killzone to w ME Legii nie zagrał.
Pozniej była Elana Toruń (II Liga) 8 meczy 7 w I składzie, 10 bramek straconych w tych meczach.

Chłopak 20 lat. Filip Kurto 21 lat.

WTF?
Odpowiedz cytując