zim zum napisał(a):

|
Czy przypadkiem niejaki Robert Lewandowski swego czasu podobno również nie miał predyspozycji do gry w pierwszym zespole i się go z Legii pozbyto ?
|
To tym bardziej mam pewnosc, ze nie pozbyli sie nikogo za kim moglibysmy płakac w przyszłosci
Ten Kaminiski z tego co widze własnie był u nas przez pol roku i o dziwo, nie zagrał nawet meczu w Mlodej Legii.
No ale coz, pozyjemy zobaczymy :]