Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62740
Stary 14.03.2013, 15:57
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Czy przypadkiem niejaki Robert Lewandowski swego czasu podobno również nie miał predyspozycji do gry w pierwszym zespole i się go z Legii pozbyto ?
To tym bardziej mam pewnosc, ze nie pozbyli sie nikogo za kim moglibysmy płakac w przyszłosci

Ten Kaminiski z tego co widze własnie był u nas przez pol roku i o dziwo, nie zagrał nawet meczu w Mlodej Legii.

No ale coz, pozyjemy zobaczymy :]
Ostatnio edytowane przez killzone : 14.03.2013 o godz. 16:23.
Odpowiedz cytując