killzone napisał(a):

"Kamil Kaminski. Prawdopodobnie najgorszy bramkarz(?),jaki kiedykolwiek załapał się do Młodej Legii.Gra nogami jak u 7-latka.Od dziś w Wiśle."
Opinia goscia ktory obserwuje Młodą Legię w wiekszym stopniu niz 1szą druzyne. Redaktor legia.net.
Pozatym umówmy sie. Gdyby mial predyspozycje do gry w 1szym zespole to nikt by sie go nie pozbywał
|
Taka opinia specjalnie nie dziwi

Z drugiej strony... pożyjemy - zobaczymy.
Dobrze byłoby mieć dobrego trenera bramkarzy, który miałby też oko do znajdowania chłopaków z potencjałem. Cóż... kolejna sprawa do poprawienia w Wiśle...