Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62737
Stary 14.03.2013, 15:26
killzone napisał(a):Wyświetl post
"Kamil Kaminski. Prawdopodobnie najgorszy bramkarz(?),jaki kiedykolwiek załapał się do Młodej Legii.Gra nogami jak u 7-latka.Od dziś w Wiśle."

Opinia goscia ktory obserwuje Młodą Legię w wiekszym stopniu niz 1szą druzyne. Redaktor legia.net.

Pozatym umówmy sie. Gdyby mial predyspozycje do gry w 1szym zespole to nikt by sie go nie pozbywał
Taka opinia specjalnie nie dziwi Z drugiej strony... pożyjemy - zobaczymy.
Dobrze byłoby mieć dobrego trenera bramkarzy, który miałby też oko do znajdowania chłopaków z potencjałem. Cóż... kolejna sprawa do poprawienia w Wiśle...
Odpowiedz cytując