Cytat:
|
Przydałaby się opinia jakiegoś niewiernego ze stolycy.
|
"Kamil Kaminski. Prawdopodobnie najgorszy bramkarz(?),jaki kiedykolwiek załapał się do Młodej Legii.Gra nogami jak u 7-latka.Od dziś w Wiśle."
Opinia goscia ktory obserwuje Młodą Legię w wiekszym stopniu niz 1szą druzyne. Redaktor legia.net.
Pozatym umówmy sie. Gdyby mial predyspozycje do gry w 1szym zespole to nikt by sie go nie pozbywał
