Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62734
Stary 14.03.2013, 15:04
Cytat:
Przydałaby się opinia jakiegoś niewiernego ze stolycy.
"Kamil Kaminski. Prawdopodobnie najgorszy bramkarz(?),jaki kiedykolwiek załapał się do Młodej Legii.Gra nogami jak u 7-latka.Od dziś w Wiśle."

Opinia goscia ktory obserwuje Młodą Legię w wiekszym stopniu niz 1szą druzyne. Redaktor legia.net.


Pozatym umówmy sie. Gdyby mial predyspozycje do gry w 1szym zespole to nikt by sie go nie pozbywał
Ostatnio edytowane przez killzone : 14.03.2013 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując