|
Jak się nie szkoli młodzieży to trzeba zawodników młodych/młodocianych pozyskiwać na kilogramy. Może coś się trafi. Nie widzę tutaj nic dziwnego. Widocznie w klubie nie są zadowoleni z młodych bramkarzy jakich mieliśmy do tej pory, to wydaje się oczywiste.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|