Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62732
Stary 14.03.2013, 14:52
Jak się nie szkoli młodzieży to trzeba zawodników młodych/młodocianych pozyskiwać na kilogramy. Może coś się trafi. Nie widzę tutaj nic dziwnego. Widocznie w klubie nie są zadowoleni z młodych bramkarzy jakich mieliśmy do tej pory, to wydaje się oczywiste.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując