fialo napisał(a):

Hehe chyba dyskotekę gdzies na mieście otwieramy
|
Y, na mieście. Po prostu trzeba coś zrobić z tymi skyboksami, bo zarosną mchem i grzybem. Dobra wiadomość dla czcicieli akademii Legii - podebraliśmy łapacza polskiej La Masii

Przydałaby się opinia jakiegoś niewiernego ze stolycy.