Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62728
Stary 14.03.2013, 14:23
fialo napisał(a):Wyświetl post
Hehe chyba dyskotekę gdzies na mieście otwieramy
Y, na mieście. Po prostu trzeba coś zrobić z tymi skyboksami, bo zarosną mchem i grzybem. Dobra wiadomość dla czcicieli akademii Legii - podebraliśmy łapacza polskiej La Masii Przydałaby się opinia jakiegoś niewiernego ze stolycy.
Odpowiedz cytując