|
po co nam ten transfer nie rozumiem... ale ja wielu rzeczy nie rozumiem, które dzieją się w tym klubie... Nie umiem w tym transferze dopatrzyć się żadnych pozytywów... Mamy od ch.ja bramkarzy, którzy nie mają i tak szansy ani potencjału na przyzwoitą gre i podpisujemy z nimi kilku miesięczne kontrakty. To bardziej wygląda jak sposób walki z bezrobociem przy pomocy tworzenia fikcyjnych miejsc pracy albo prac sezonowych...
|