Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62727
Stary 14.03.2013, 14:21
po co nam ten transfer nie rozumiem... ale ja wielu rzeczy nie rozumiem, które dzieją się w tym klubie... Nie umiem w tym transferze dopatrzyć się żadnych pozytywów... Mamy od ch.ja bramkarzy, którzy nie mają i tak szansy ani potencjału na przyzwoitą gre i podpisujemy z nimi kilku miesięczne kontrakty. To bardziej wygląda jak sposób walki z bezrobociem przy pomocy tworzenia fikcyjnych miejsc pracy albo prac sezonowych...
Odpowiedz cytując